Odbornici pokreta "Dosta je bilo" u Skuštini grada tražiće formiranje posebnog radnog tela koje će analizirati odluku čelnika da se za JKP "Stan" traži javno-privatno partnerstvo, a nakon što je propao posao sa litvanskom firmom "Busto Valda UAB".
Novosadski dom zdravlja dobio je danas 8.200 doza vakcine protiv gripa, a vakcine su stigle i u Dom za decu i odrasle u Veterniku i u Gerontološki centar.
Obnova platoa na Bastionu Sv. Leopolda na Petrovaradinskoj tvrđavi biće završena 35 dana kasnije od očekivanog, jer naručilac radova nije na vreme dao izvođačima instrukcije.
Povodom obeležavanja Svetskog dana čistih ruku, Dom zdravlja "Novi Sad", u saradnji sa Crvenim krstom Novog Sada, danas, 15. oktobra održaće javnu manifestaciju u Svratištu za decu ulice.
Međunarodni dan slepih i slabovidih, 15. oktobar, u Novom Sadu biće obeležen danas u okviru programa pod nazivom "Oči srca" događajima tokom celom dana na nekoliko lokacija u gradu.